Російські окупанти атакували Полтаву. В результаті ворожого удару постраждали будівлі ТЦК, є поранені та загиблі серед мирного населення міста.
Сьогодні, 3 липня 2025 року, російські війська вдарили дронами по Полтаві. У місті пролунало кілька гучних вибухів, а згодом стало відомо, що в результаті атаки постраждали будівлі Територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки та житлові будинки полтавчан. У ЗСУ повідомили також про жертви серед жителів міста.
Росія вдарила дронами по полтавських ТЦК
Як повідомили у пресслужбі Сухопутних військ ЗСУ, близько 9 години ранку 3 липня ворог завдав удару по місту Полтава. В результаті атаки росіян у будівлі Полтавського об’єднаного міського ТЦК виникла пожежа.
"Через інше влучення, поруч із Полтавським обласним ТЦК та СП, сталася пожежа на території приватного житлового будинку", - додали у ЗСУ.

Там же уточнили, що удар російських військ забрав життя людей, у тому числі й мирних жителів міста. Є також і постраждалі, хоча у Сухопутних військах не уточнили, скільки саме людей постраждало від дій окупантів. Данну інформацію пообіцяли повідомити пізніше.
А поки в Мережі активно з'являються відео російських ударів по Полтаві. На кадрах видно, як дрон цілеспрямовано влітає в будівлю ТЦК, після чого відбувається великий вибух. Над містом також здіймаються клуби диму.
Нагадаємо, раніше у Житомирі стався великий вибух, після якого над містом піднявся величезний гриб диму.