Українські синоптики попередили жителів України про погіршення погоди у вихідні дні. Вони прогнозують заморозки, сильний вітер і грози, місцями з градом.
Після значного похолодання в Україну повернулося тепло. Але розслаблятися зарано, тому що вже з 26 квітня очікується надходження холодного повітря з півночі Європи. Метеоролог Ігор Кібальчич зазначив, що в наступні дні українцям варто бути готовими до неприємних сюрпризів від природи.
"По всій країні очікуються короткочасні дощі, місцями в супроводі гроз, дрібного граду і шквального вітру", - зазначив експерт.
Синоптик Наталія Діденко також підтвердила, що погода в найближчі три дні буде нестійкою. За її словами, атмосферний фронт з дощами та грозами почне накривати країну 26 квітня. Вдень у суботу опади випадуть у більшості центральних областей, а також на півдні та сході України. Західні та північні регіони потраплять у суху погоду, але температура повітря знизиться.
За словами Діденко, у цей день стане прохолодніше – від +12 до +17 градусів по всій країні, крім міста Дніпро та його районів, де температура залишиться в межах +20…+26 градусів. Але водночас очікується посилення вітру, місцями зі штормовими поривами.
У неділю переважатиме прохолодна і вітряна погода. Синоптик прогнозує дощі в Полтавській, Дніпропетровській, Черкаській областях, у Кропивницькому, а також на півдні та сході. В інших регіонах опади малоймовірні. Температура повітря у цей день буде коливатися від +10 до +16 градусів.
А в ніч з 27 на 28 квітня на півночі, заході, центрі, сході і місцями на півдні очікуються заморозки на ґрунті.

"Наступного тижня потепліє, правда вже до стриманих градусів, літо поки що помахало нам рукою", - зазначила Наталія.
Нагадаємо, раніше українцям дали поради про те, як врятувати плодові дерева після заморозків.