17:33
22 березня
2025

Укргідрометцентр попередив про погіршення погоди в неділю: місцями посилення вітру та дощі

Укргідрометцентр попередив про погіршення погоди в неділю: місцями посилення вітру та дощі - today.ua
2240
Ольга Березовська
Редактор стрічки новин today.ua

У неділю 23 березня в Україні очікується похолодання. Синоптики попередили, що в деяких регіонах також посилиться вітер і пройдуть дощі.

В Українському гідрометеорологічному центрі опублікували новий прогноз погоди на 23 березня. Відповідно до нього, в неділю насолодитися теплою весняною погодою зможуть не всі жителі України. Оскільки в окремих областях відбудеться зниження температури повітря, а також очікуються пориви вітру та опади.

Експерти зазначили, що протягом всього дня буде хмарно з проясненнями. Дощі пройдуть вдень у Житомирській та Вінницькій областях, а вночі - на Прикарпатті та Закарпатті. В інших регіонах очікується суха погода. 

Синоптики прогнозують також посилення вітру в Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій, Вінницькій, Житомирській та Київській областях. Там можливі пориви до 15-20 м/с. В інших регіонах буде дути вітер зі швидкістю 7-12 м/с.

Укргідрометцентр попередив про погіршення погоди в неділю: місцями посилення вітру та дощі - today.ua

Щодо температури повітря, то стовпчики термометрів вночі покажуть від 1 градуса морозу до 4 градусів тепла, а на Прикарпатті та Закарпатті - від 1 до 6 градусів зі знаком "плюс". Вдень буде трохи тепліше: +9…+14 градусів, а в Карпатах повітря прогріється до +5…+10 градусів.

Синоптик Наталія Діденко повідомила, що в Києві в неділю очікується похолодання. Місцями можливий дощ, а температура повітря коливатиметься в межах +10…+12 градусів.

А раніше повідомлялося про те, коли в Україні потрібно переводити годинники на літній час, і що слід зробити до цього.

Більше про: Прогноз погоди