22 народних депутата встановили антирекорд у Верховній Раді

Автор: Міхєєнко Наталія

Незважаючи на видане ще в 2016 році розпорядження спікера Верховної Ради України Андрія Парубія про штрафування депутатів-прогульників і оприлюднення їхніх прізвищ у газеті "Голос України", парламентська дисципліна продовжує кульгати.

22 народних депутата встановили антирекорд у Верховній Раді - today.ua

"Комітет виборців України" нарахував 22 народних обранця, які жодного разу не з'явилися на робочому місці у Верховній Раді в січні 2019 року.

А це - антирекорд за час роботи дев'ятої сесії Верховної Ради (вересень-січень).

Так, найбільш злісними прогульниками виявилися: Андрій Білецький, Євген Мураєв, В'ячеслав Богуслаєв, Іван Винник, Михайло Добкін, Дмитро Добкін, Костянтин Жеваго, Роман Зварич, Ігор Котвицький, Денис Омельянович, Петро Сабашук, Семен Семенченко, Олексій Скрипник, Сергій Фаермарк, Ігор Шкіря і Дмитро Ярош.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Не були на засіданнях ВР і депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, а також В'ячеслав Костянтинівський і Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, та Надія Савченко, яка знаходиться у СІЗО.

Відзначається, що найбільше прогульників у групі "Воля народу" (в середньому засідання Ради пропустили 54% депутатів групи), в "Опозиційному блоці" (в середньому 39% відсутніх), у "Батьківщині" (38%) і "Відродженні" (35 %)антирекорд

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що ж стосується фракцій "Самопомочі", то засідання, в середньому, пропустили 27% депутатів. У Блоці Петра Порошенка таких 24%, в "Народному фронті" - 22%, а в Радикальної партії Олега Ляшка - 21%.

Раніше спікер Андрій Парубій повідомив, коли Рада проголосує за обмеження антирекдепутатської недоторканності.