Зимовий манікюр 2020: нейл-стиліст назвала головний антитренд сезону

Для сучасних жінок манікюр вже давно став не просто доглядовою процедурою за нігтями і руками. Завдяки великому різноманіттю дизайнів та відтінків лаку манікюр допомагає доповнювати свій образ - так само, як сумочка, взуття, аксесуари або зачіска. Саме тому важливо знати актуальні модні тенденції, щоб завжди бути в тренді.

Зимовий манікюр 2020: нейл-стиліст назвала головний антитренд сезону - today.ua

Румунський нейл-стиліст Каталіна Мунтян розповіла, що цієї зими буде в моді відтінок червоного Ferrari, нічний синій і білий кольори. Також, за її словами, дуже ефектно виглядають блискучі нігті, манікюр з ефектом бульбашок або з ефектом паморозі, інею. Останні два можна і взагалі сміливо назвати хітом зими 2020.

Що стосується довжини і форми, Мунтян рекомендує обирати мигдалеподібні нігті середньої довжини. Актуальними залишаються і короткі нігті. А ось занадто довгі нігті цієї зими вже будуть справжнім антитрендом.

Зимовий манікюр 2020: нейл-стиліст назвала головний антитренд сезону

Для зимових свят нейл-стиліст радить обрати чорні оксамитові нігті з золотим або срібним декором. Червоне покриття можна доповнити білими зірками або сніжинками. Для декору синіх, сірих і нюдових нігтів можна використати золоту або срібну фольгу.

Нагадаємо, раніше ми писали про найкращі варіанти пінного манікюру для зими 2020.