Інтернет 4G від Київстар доступний вже 65% населення України

317
Інтернет 4G від Київстар доступний вже 65% населення України - today.ua

“Київстар” збільшив на 40% інвестиції у нові технології протягом першого кварталу 2019 року. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Також повідомляється, що 4G зв’язок з’явився у тисячі нових населених пунктів, а абоненти Київстару удвічі збільшили використання мобільного інтернету.

“У першому кварталі 2019 року Київстар посилив свою позицію на висококонкурентному телеком-ринку України завдяки розвитку нових технологій, успіху безлімітних тарифів та високій якості зв’язку. Так, мобільним інтернетом вже користується понад 60% абонентів компанії. А середнє споживання дата-трафіку збільшилось на 98% у порівнянні з першим кварталом 2018 року, до 3 Гб на абонента”, – йдеться в повідомленні.

Президент Kyivstar Олександр Комаров розповів, що компанія почала більше інвестувати в розвиток мережі і зосередились на інноваціях, якості та доступності послуг.

“Так, у 1 кварталі 2019 року наші капітальні витрати досягли майже 1 млрд грн. Як результат, сьогодні зв’язок 4G Київстар діє на території, де проживає 65% населення. Наш головний пріоритет у тому, щоб нові технології стали доступними кожному жителю України”, – зазначив він.

Відомо, що у першому кварталі 2019 року мобільним зв’язком користувалось 26,3 млн абонентів Kyivstar. Незначне зменшення кількості пояснюється скороченням потреб у використанні абонентами одразу кількох SIM-карток. У той же час, кількість абонентів, які використовують мобільний інтернет, продовжує зростати. Так, у мережі Київстар у першому кварталі 2019 року таких абонентів стало на 19,3% більше, ніж роком раніше.

Нагадаємо, Київстар запустив послугу охорони нерухомості ще у чотирьох містах.

загрузка...