ЗСУ знищили ДЗОТ бойовиків: опубліковано відео

893
ЗСУ знищили ДЗОТ бойовиків: опубліковано відео - today.ua

Українські військові зі складу операції об’єднаних сил знищили на Донбасі ДЗОТ бойовиків. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан “Штірліц” на своїй сторінці в Facebook.

Він розмістив відео знищення ДЗОТу окупантів та зазначив, що втрати противника наразі уточнюються.

“Штірліц” також повідомив, що ДЗОТ незаконних збройних формувань було знищено на Ясинуватський розв’язці.

ДЗОТ – Довготривала замаскована вогнева точка. Являє собою польову оборонну фортифікаційну споруду, що побудована з колод, дощок і грунту. Основними перевагами ДЗОТів є можливості його швидкого і скритного для противника зведення, при обмежених ресурсах будівельних матеріалів і сил. Як правило, ДЗОТи встановлюють в місцях, які панують над місцевістю або мають складний рельєф. Крім цього, будівництво ДЗОТів доцільно на найбільш ймовірних напрямках атак противника.

Місто Ясинувата знаходиться в центральній частині Донецької області у верхів’ях річок Кальміус і Кривий Торець, на автодорозі Донецьк – Харків, у вузлі залізниць (залізнична станція Ясинувата). Являє собою великий залізничний вузол.

Нагадаємо, також українські військові на Донбасі знищили бліндаж бойовиків та чотирьох окупантів, ще троє терористів отримали поранення.

загрузка...