Зірковий психолог Наталя Холоденко розповіла подробиці пограбування своєї квартири

264
Зірковий психолог Наталя Холоденко розповіла подробиці пограбування своєї квартири - today.ua

Зірковий психолог Наталя Холоденко, яка на початку березня вдруге стала мамою, шокувала подробицями неприємного інциденту, що трапився з нею на 8 місяці вагітності. За словами Наталії, її обікрала у власному будинку хатня робітниця, яка давно у неї працювала.

“На мій день народження домогосподарка обікрала мене. Вона це зробила дуже нахабно: ми були всі в квартирі. Зараз я кожен день знаходжу все нове і нове, що вона винесла: починаючи з шампунів і постільної білизни, закінчуючи грошима, які вона витягла з сумки. Я ще й заплатила їй всю заробітну плату”, – зізнається психолог.

Після того, що сталося, зіркова мама вирішила відмовитися від допомоги нянь і домробітниць. Вона не хоче більше так ризикувати своєю безпекою і безпекою дитини.

“Я не могла в це повірити. Тому зараз дуже складно довіритися і пустити якусь людину в будинок”, – підсумувала Холоденко.

Нагадуємо, 6 березня Наталя народила другу дитину — доньку Вів’єн. Незважаючи на те, що за словами Холоденко, пологи були непрості, вона дуже швидко відновлюється і встигає успішно поєднувати роботу і материнство. Через місяць після пологів Наталя вже змогла сісти на шпагат. Її прихильники не перестають захоплюватися цілеспрямованістю свого наставника і її щоденною роботою над собою.

Today.ua повідомляв, що Наталія Холоденко ретельно приховувала свою вагітність протягом всього строку. Батьком її другої дитини став новий коханий, ім’я якого Наталя поки не афішує. Причиною її попереднього розлучення стала публічність жінки. Від першого шлюбу психолог виховує сина Ларіона, якому зараз шість з половиною років.

загрузка...