Знову заміж? Ані Лорак вийшла в світ з каблучкою на пальці

Ані Лорак, відома українська співачка, яка протягом останніх років живе в РФ, разом зі своєю донькою Софією відвідала у російській столиці прем'єру нового шоу Тетяни Навки "Спляча красуня. Легенда двох королівств". При цьому в світ Ані Лорак вийшла з каблучкою на безіменному пальці правої руки.

Знову заміж? Ані Лорак вийшла в світ з каблучкою на пальці - today.ua

Так, 27 грудня у московському палаці спорту "Мегаспорт" відбулася прем'єра новорічного шоу Тетяни Навки "Спляча красуня. Легенда двох королівств". Подивитися грандіозний спектакль прийшли чоловік фігуристки, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, старша донька Навки Олександра Жулина, співак Олексій Воробйов, бізнесмен Араз Агаларов і багато інших знаменитостей.

Але особливу увагу журналістів привернула співачка Ані Лорак, яка останнім часом досить рідко відвідує світські заходи, тому кожна її поява - це справжня подія. Артистка прийшла на захід разом із донькою Софією. Журналісти помітили на правій руці Ані Лорак каблучку, що схожа на обручку.

Знову заміж? Ані Лорак вийшла в світ з каблучкою на пальці

Втім, про своє особисте життя Ані Лорак, яка в січні 2019 року оформила розлучення, вважає за краще не говорити. За даними ЗМІ, артистка зустрічається з Єгором Глібом, який набагато молодший за неї.

Нагадаємо, раніше Ані Лорак здивувала фоловерів новим обличчям, яке вона виставила на загальний огляд в Instagram.