”Знахабніли”: Лукашенко висловився про російські “санкції” проти Білорусі

552
"Знахабніли": Лукашенко висловився про російські "санкції" проти Білорусі - today.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час наради з урядом порівняв дії російських партнерів щодо закриття ринку для Білорусі з санкціями. Про це повідомляє прес-служба глави РБ.

За словами Лукашенка, Росія, як основний торговий партнер, але яка сама знаходяться під економічними обмеженнями, вводить все більше санкцій проти Білорусі, подібною зброєю воюючи проти своїх найближчих союзників.

“Те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам постійно обертається злом. Там вже знахабніли до такого ступеня, що починають нам викручувати руки”, – зазначив Олександр Лукашенко.

Крім того він заявив, що країна повинна вживати “відповідних заходів”

“Ну що ми весь час: нас б’ють в ліву щоку – ми підставляємо праву”, – висловив своє невдоволення діями уряду глава Білорусі.

Зазначимо, що з 12 квітня Россільгоспнагляд ввів безстрокову заборону на постачання яблук і груш з або через Білорусь. Приводом до введення заборони стало затримання на російсько-білоруському кордоні 39 вантажних автомобілів з санкційної продукцією, з яких 36 вантажівок нібито опинилися з яблуками і грушами з країн Євросоюзу.

Нагадаємо, за чотири роки Росія втратила 173 млрд доларів через міжнародних санкцій, введених у зв’язку з її агресією в Україні.

У той же час Міністерство економічного розвитку РФ підрахувало, що збитки, які понесли експортери країни-агресора через обмежувальні заходи, накладені країнами Заходу, склали більше 6 млрд доларів.

загрузка...