Жириновський наполягає на арешті Навального: “Повинен бути вивезений до Росії і посаджений у в'язницю“

Одіозний російський політик Володимир Жириновський вважає помилкою виданий російському опозиціонеру Олексію Навальному дозвіл виїжджати за кордон на лікування. Він вважає, що Навального не можна пускати в РФ і назвав його "боягузливою людиною".

Жириновський наполягає на арешті Навального: “Повинен бути вивезений до Росії і посаджений у в'язницю“ - today.ua

В інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви" Володимир Жириновський заявив, що не вірить у факт отруєння політика і вважає, що за брехню Навальний повинен відповісти.

"Навальний повинен бути заарештований, вивезений до Росії і посаджений у в'язницю. Більше нічого у нас йому не світить. І він не приїде більше ніколи більше сюди в Росію, знаючи, що тут йому нічого хорошого не світить. Треба порушити кримінальну справу за фактом наклепу Навального, який протягом останніх 10 років чорнив і зводив наклепи на величезну кількість громадян нашої країни, і посадити його в тюрму за це ", - сказав він.

Крім того, Володимир Жириновський несподівано заявив про зв'язок опозиціонера із зарубіжними спецслужбами, і надав свої докази. За словами Жириновського, не потрібно було дозволяти Росії забирати Навального з омської лікарні в "Шаріте", його зобов'язані були лікувати в Омську.

"Прямий доказ - те, як його обходять сьогодні, оплачують всі його рахунки. У мене найжорсткіше рішення щодо Навального - вважаю помилкою його відправку до Німеччини. Ми в політичному сенсі не повинні були віддавати нашого громадянина, а залишити його в Омську і лікувати . Якщо він був безнадійний, він би помер в Омську. Якби вилікували, то не було б ніяких проблем ", - вважає Жириновський.

Раніше російський адвокат Микола Полозов заявив, що Росії не вигідно, щоб Олексій Навальний повернувся додому, і влада зробить все можливе для того, щоб його приїзд став неможливий з яких-небудь причин.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com