Жодних “Е“! Нове морозиво від “Ласунка“!

Якщо ви давно з «Ласункою», напевне, помічали, що стояти на місці – це точно не про нас. І навіть 2022 рік не став виключенням: цього літа в нашому асортименті з'явилася смачна новинка. І ми на 100% лишилися задоволені отриманим результатом.

Жодних “Е“! Нове морозиво від “Ласунка“! - today.ua

Морозиво «100% пломбір ДСТУ 4733» – це саме та бездоганна класика морозива, яка ніколи не втрачає своїх позицій у серцях любителів солоденького. Ми чудово розуміємо, що головний наш споживач – діти, тому безпечність кожного продукту для нас – першочергова задача.

Саме тому «100% пломбір ДСТУ 4733» від lasunka.com створене за найвищим у країні стандартом «морозивної» якості та не містить жодних «Е», барвників та консервантів. Лише натуральні складові.

Це морозиво абсолютно точно гідне постійної прописки у вашій морозилці:

  • По-перше, воно створене у чіткій відповідності до ДСТУ 4733, а отже, тільки натуральне молоко «екстра класу», цукор та масло. Це і робить його смак таким м'яким і ніжним.
  • По -друге – відсутність будь-яких «Е», рослинних жирів, консервантів та барвників. Оскільки усі складові цього пломбіру виготовлені лише з натуральних компонентів.
  • По-третє, екологічне пакування. Адже обгортка для цього пломбіру зроблена зі спеціально обробленого паперу та не завдає шкоди довкіллю. Оскільки компанія «Ласунка» завжди піклується про своїх споживачів.

Ну і нарешті – це зручно. Адже окрім стандартного ескімо у вас є можливість купити морозиво у двох вагових варіантах. Щоб точно вистачило усім і кожен ласував саме так, як хоче - просто так, або додаючи до кави, а може із джемом, шоколадом чи фруктами. Регулюйте розмір порцій та не хвилюйтесь, що хтось лишиться без десерту.

Так, ви можете отримати цілих «півкіло щастя» у паперовому пакеті, 250г у картонній баночці та розділити щасливі моменти насолоди смаком з вашими близькими. Навіть доктор Комаровський «прописує рецепти щастя», рекомендуючи до споживання саме пломбір, якість якого гарантована ДСТУ 4733!

«Ласунка» –  виробник щастя, а  щастя – це так натурально!

З думкою про вас та ваші вподобання, створюються всі новинки у «Ласунки», і так само з’явився «100% пломбір ДСТУ 4733»!

  • ТЕГИ