Жіночний манікюр зі стразами: варіанти модного весняного дизайну (фото)

Весна вже в самому розпалі і дівчата намагаються підібрати для себе стильні і свіжі варіанти манікюру, які зроблять їх ще більш привабливими і підкреслять жіночність. У тренді залишається манікюр зі стразами, який насправді дуже багатогранний і підійде під різні образи. Такий яскравий манікюр безсумнівно зверне на вас увагу, а також замаскує будь-які недоліки на нігтях, якщо вони звичайно є.

Жіночний манікюр зі стразами: варіанти модного весняного дизайну (фото) - today.ua

Стрази виглядають доречно як на коротких, так і на довгих нігтях. Навіть під офісний дрес-код акуратні нігтики з ненав'язливим декором будуть виглядати доречно. Вибирайте для повсякденного манікюру неяскраві нюдові відтінки лаків (бежевий, пудровий, порошно-рожевий), а в якості декору використовувати не більше двох-трьох мініатюрних страз на декількох нігтиках.

Колір страз ви можете вибирати на свій смак. Це можуть бути не тільки сріблясті або білі прикраси. Стрази можна підібрати під колір одягу, або у контраст до кольору лаку. Як варіант, нафарбуйте нігті глибоким бірюзовим лаком і приклейте кілька фіолетових страз. Вийде і незвично і стильно.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="127173,127174,127175,127176,127177"]

Глибокі темні відтінки лаків можна поєднувати з нюдом і геометричним блискучим малюнком. Можна викласти стразами лунки нігтів, або прикрасити ними французький манікюр. Можна наклеїти стрази тільки на один ніготь, на деякій відстані один від одного. Блискітки будуть переливатися під променями сонця і приковувати до вас увагу.

Раніше повідомлялося, який манікюр найбільше дратує чоловічу частину населення.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua