Землетрус в Індонезії: кількість жертв збільшується

12
Землетрус в Індонезії: кількість жертв збільшується - today.ua
© AP Photo/Dita Alangkara

Число загиблих в результаті землетрусу і цунамі на острові Сулавесі досягло 2091 людини, оскільки, незважаючи на те, що масштабна пошуково-рятувальна операція була завершена 12 жовтня, в процесі розбору завалів рятувальники виявляють загиблих.

За даними Агентства з запобіганню стихійних лих, загальне число поранених становить понад 10,6 тис. осіб, при цьому стан понад 2,5 тис. оцінюється як важкий.

Більше 680 осіб числяться зниклими без вісті. Свої будинки через удари стихії змушені були покинути понад 87 тис. місцевих жителів.

Землетрус магнітудою 7,4 стався 28 вересня в провінції Центральний Сулавесі. Згодом було зафіксовано понад 530 повторних поштовхів. Це призвело до виникнення цунамі, висота хвиль під час якого становила 5-7 м.

Як повідомляв Today UA кількість загиблих у результаті землетрусу і цунамі на острові Сулавесі зросла до 1407 осіб. Понад 2,5 тисячі жителів серйозно поранені. ООН виділила Індонезії 15 мільйонів доларів на екстренну допомогу.

Нагадаємо, 28 вересня на острові Сулавесі сталося 170 повторних підземних поштовхів, після чого на острів обрушилася хвиля цунамі заввишки до двох метрів. Мешканці регіону залишилися без електрики та зв’язку.

загрузка...