Зеленський заявив, що побудує в Україні Голлівуд і “Діснейленд“

Володимир Зеленський дав велике інтерв'ю The New York Times, в якому розповів про свої плани розвивати в Україні туристичний напрямок. Зокрема, глава держави планує побудувати на території нашої країни "Діснейленд" і Голлівуд. Стенограма розмови опублікована на сайті Офісу президента України.

Зеленський заявив, що побудує в Україні Голлівуд і “Діснейленд“ - today.ua

"Я хотів би побудувати Голлівуд в Україні, я вважаю, що це круто. В Європі є дуже непогані майданчики в Празі, в Угорщині. Україна, повірте мені, багата, щоб тут була така площадка. Ми для цього проголосували закон про рібейти. Я думаю, тут місце для інвестицій, рекламні та інші зйомки - теж гарний напрямок ", - сказав Зеленський в інтерв'ю.

Президент України хоче, щоб у нас в країні з'явився "Діснейленд", адже не всі українці мають можливість полетіти з дітьми в США або Париж, тому їм потрібно побудувати цікаву розважальну локацію в рідній країні.

"Я дійсно вважаю, що наші діти заслуговують цього, а ось дозволити собі летіти до Сполучених Штатів Америки або в Париж можуть далеко не всі", - зазначив Володимир Зеленський.

Ще в липні 2016 року мер Києва Віталій Кличко обіцяв перетворити столичний Гідропарк в український "Діснейленд", але мабуть за ці роки інвестори, які мають досвід реалізації таких проектів, так і не знайшлися.

Нагадаємо, за результатами масштабного опитування Центру Разумкова, в поточному році Володимир Зеленський втратив підтримку і довіру половини своїх виборців.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com