Зеленський закликав залишити у спокої людей нетрадиційної орієнтації

139
Зеленський закликав залишити у спокої людей нетрадиційної орієнтації - today.ua
Loading...

Президент України Володимир Зеленський не планує легалізувати проституцію в Україні, а також закликав не дискримінувати людей нетрадиційної сексуальної орієнтації після того, як ЛГБТ-співтовариство підтримало позицію Зеленського і запросило його на так званий “Марш рівності”. Про це він повідомив під час перерви на пресмарафоні, який проходить в Києві сьогодні, 10 жовтня.

У перерві невідомий чоловік виліз на стіл в іншому кінці будівлі і почав щось викрикувати. Зеленський спочатку ігнорував його, а потім заявив, що готовий відповісти, якщо той злізе зі столу і сформулює чітко свої питання.

Чоловік поставив багато запитань, в тому числі про те, чи зупинить Зеленський поширення гомосексуалізму і легалізацію проституції. Зеленський заявив, що вперше чує про ініціативу легалізації проституції.

“Я не займаюся легалізацією проституції. Легалізація чого-небудь в Україні може бути тільки через зміни в законодавство. А значить – через Верховну Раду. Ніяких таких законів немає, ніякої такої ініціативи немає. Вперше про це чую”, – сказав він.

Щодо людей нетрадиційної орієнтації Зеленський відповів, що вони вільні у своєму виборі, а іншим варто “дати їм спокій”.

“Про людей нетрадиційної орієнтації не хочу нічого поганого вам зараз говорити, тому що ми з вами живемо у відкритому, вільному суспільстві, де кожен вибирає мову, якою спілкується, і свою орієнтацію. Залиште вже цих людей в спокої. Досить”, – сказав президент.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, у Києві проходить пресмарафон президента України Володимира Зеленського. Очікується, що він триватиме протягом 10 годин.

“Не інвестує ні копійки”: СЕО Lifecell “наїхав” на Київстар
СЕО Lifecell Ісмет Язиджи заявив, що мобільний оператор “Київстар” не інвестував жодної копійки у впровадження мобільного інтернету в сільскій місцевості. Про це СЕО Lifecell сказав...
Запорізький автомобільний завод буде випускати кросовери
Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) може почати випускати кросовери Renault Arkana. Про це повідомляється на сторінці спільноти “Українські автомобілі” в Facebook. Як передає Autonews.ua, відповідний допис...
Xiaomi презентувала універсальну зарядку для всіх пристроїв: особливості та ціна
Китайська компанія Xiaomi анонсувала випуск універсального зарядного пристрою “3 в 1” для різних ґаджетів. Окрім функцій блока живлення потужністю 18 Вт новинка  отримала вбудований PowerBank...
“Зимові” субсидії: кому з українців потрібно заново подавати документи
З 1 жовтня українцям почали призначати й нараховувати так звані “зимові” субсидії. У правилах нарахування субсидій на опалювальний сезон 2019-2020 рр. практично нічого не змінилося,...