Зеленський схвалив підвищення штрафів за відсутність маски в громадських місцях

Президент Володимир Зеленський 19 листопада офіційно схвалив введення штрафів від 170 до 255 гривень за відсутність у громадян захисної маски в громадських місцях, в тому числі транспорті.

Зеленський схвалив підвищення штрафів за відсутність маски в громадських місцях - today.ua

На сайті глави держави сказано, що Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)" № 1000-IX, який Верховна Рада прийняла 6 листопада 2020 року, що доповнює статтю 44- 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Таким чином, передбачається накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнутих респіраторів або захисних масок. У законі зазначається, що засоби захисту можуть бути виготовлені самостійно і повинні закривати ніс і рот. Зеленський схвалив підвищення штрафів за відсутність маски в громадських місцях Нещодавно головний санітарний лікар країни заявив, що порушників карантинних заходів в Україні, які відмовляються носити медичну маску або носять її неправильно, поліція буде штрафувати прямо на місці - в магазині, маршрутці, тощо.

Нагадаємо, Володимир Зеленський здав повторний тест на коронавірус, який виявився позитивним. Таким чином, президент продовжить своє лікування в "Феофанії" до повного одужання.

ДЖЕРЕЛОukranews.com