Зеленський призначив нових представників України в ТКГ

Зеленський призначив нових представників України в ТКГ - today.ua
Loading...

У вівторок, 19 червня, президент України Володимир Зеленський своїм указом №414 постановив уповноважити представляти Україну у робочих підгрупах Тристоронньої контактної групи низку осіб.

Згідно з указом глави держави, заступник командувача Операції Об’єднаних сил Богдан Бондар призначений у робочу підгрупу з безпекових питань. Колишній заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Ігор Веремій працюватиме у робочій підгрупі з соціально- економічних питань. Екс-омбудсмена Валерію Лутківську призначили у робочу підгрупу з гуманітарних питань, а дипломат, екс-заступник міністра закордонних справ Олександр Моцик представлятиме інтереси України у робочій підгрупі з політичних питань.

“Кадрові призначення” відбулися з метою забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі для досягнення цілей мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Окрім того, Зеленський постановив Кабінету Міністрів забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із забезпеченням представництва України у Тристоронній контактній групі.

Зазначимо, що зустріч Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання на Донбасі відбудеться сьогодні, 19 червня.

Як раніше повідомляв Today.ua, очільник української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що до 19 червня ТКГ має прописати в угоді декілька обов’язкових пунктів, серед яких заборона стріляти у відповідь.

Пізніше Кучмі довелося пояснювати, що він мав на увазі, озвучуючи пропозицію не відкривати вогонь у відповідь на стрілянину бойовиків на окупованому Донбасі.

Передумали розлучатися: Ані Лорак вирішила помиритися з колишнім чоловіком
Ані Лорак і Мурат забрали свої заяви з суду. Офіційно пара розірвала стосунки в січні 2019 року після 10 років шлюбу. Після цього колишні кохані...
У центрі Києва зібрали головну ялинку країни (відео)
У Києві на Софійській площі кипить робота: до величезного металевого стрижня прикріпили сотні звезених з різних лісгоспів живих ялинок. Їх підбирали за розміром і піднімали...
Як двадцятирічна: Таїсія Повалій шокувала новим обличчям
Таїсія Повалій, яка 10 грудня відзначила свій 55-річний ювілей, похвалилася новим кліпом. Нова відеоробота з’явився на сторінці співачки в Instagram. Фанати не впізнали зірку після...
Віддадуть останнє: астролог назвав найбільш добродушних представників знаків Зодіаку
Ви давно мріяли про безкорисливого друга і партнера? Це такі люди, які на ваше кохання та дружбу відповідають взаємністю і нічого не вимагають взамін. Таких...