Зеленський пояснив, що зробить із забороненими в Україні російськими соцмережами

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський повідомив, що не користується забороненими в Україні російськими соціальними мережами "ВКонтакте" і "Одноклассники", однак розуміє, чому українці обходять заборону за допомогою VPN.

Зеленський пояснив, що зробить із забороненими в Україні російськими соцмережами - today.ua

"Моя думка: ця ситуація – я її називаю "паркування в Києві". У мене колись забирали машину, а зараз штрафують. Не там припаркувався, наприклад, – оштрафували. Ти мені дай парковку, а потім жорстко карай мене, коли я не виконую закон. Точно така історія і тут", - впевнений Володимир Зеленський.

За його словами, спочатку необхідно надати людям платформу, де люди з однаковим світоглядом можуть спілкуватися, а потім вже блокувати "російський продукт".

Також Зеленський зазначив, що існуючих соцмереж Facebook, Twitter, YouTube недостатньо, оскільки українці обходять захист і "сидять" у російських.

"А якщо на тих же "Одноклассниках" і так далі люди займаються політикою, займаються якоюсь агресією, якщо там є свої боти, які інформаційно впливають на українців, антиукраїнські у них гасла, тоді це вже, хлопці, кримінал, це інша справа", - зазначив кандидат.

Проблема в тому, заявив кандидат, що влада нібито нічого не доносить суспільству і не пояснює, чому це погано.

Поясни і скажи людям: "Люди, от ви вважаєте, що це має працювати після того, що там надруковано і після інформаційної політики, яку вони введуть? Це повинно працювати?". Все суспільство скаже: "Спасибі, що ти мене запитав".

В такому випадку користувачі погодяться з закриттям соцмереж й ніхто не знаходитиме обхідних шляхів, - акцентував Зеленський.

"Але спочатку потрібно в будь-якому рішенні згуртувати суспільство, пояснити чому, запропонувати модель, а потім закривати, тільки так", - заявив кандидат, зазначивши, що це виключно його особиста думка.

Зазначимо, після блокування в Україні соцмереж "ВКонтакте" і "Одноклассники", а також сервісів Mail.ru, Яндекс і деяких інших, у травні 2017 року командою програмістів з Канади почалася розробка української соцмережі Ukrainians. Проте вже у вересні розробники заявили про закриття проекту.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що Україна практично програла інформаційну війну Росії.

ДЖЕРЕЛОРБК-Україна
Нафтогаз заблокував дешевий тариф на газ
У Нафтогазі змушені були виправдовуватися за скасування дешевих тарифів на газ в літній період. Українських споживачів позбавили права вибору і переве...
Пожежа на Новій пошті: поблизу Києва згоріли сотні посилок
Нова пошта приходить до тями від стресу, який їй довелося пережити цим суботнім ранком. На території одного з відділень Нової пошти загорівся автомобі...
Тіна Кароль підробляє продажем свічок у формі своєї фігури
Українська співачка Тіна Кароль здивувала шанувальників пропозицією купити свічки, форма яких повністю повторює фігуру зоряної красуні. На своїй ст...
В Україні зросла ціна на газ: скільки тепер коштує кубометр
В Україні зросла ціна на газ, який надходить до нас з-за кордону. У травні його вартість виросла в порівнянні з квітнем на 13,6%. А в квітні його ціна...
Більше 20 років разом: Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною
Лідер гурту “Океан Ельзи“ і політик Святослав Вакарчук розлучився з дружиною. Музикант повідомив про це у своєму Facebook. Святослав Вакарчук пише,...