Зеленський поскаржився МВФ на непрацездатність парламенту

Зеленський поскаржився МВФ на непрацездатність парламенту - today.ua

У вівторок, 28 травня, президент України Володимир Зеленський, голова Національного банку Яків Смолій та міністр фінансів Оксана Маркарова зустрілися з представниками місії Міжнародного валютного фонду. Про це повідомляє прес-служба АП.

За словами Зеленського, Україна дотримуватиметься своїх зобов’язань. Утім, як підкреслив глава держави, парламент зволікає ухвалення “реформаторських законопроектів” й висловив сподівання, що Верховна Рада нового скликання забезпечить підґрунтя для отримання наступного траншу від Фонду.

Володимир Зеленський вважає, що діюча Верховна Рада втратила можливість ухвалювати відповідальні рішення", у той же час повідомивши, що його команда розробила законопроект щодо відповідальності за незаконне збагачення, який подадуть нардепам для ухвалення.

“Але якщо цього не станеться, це буде ще одним доказом того, що це – непрацездатний парламент”, – зазначив Володимир Зеленський.

У свою чергу представники МВФ засвідчили готовність продовжувати обговорення подальшої співпраці після сформування нового Уряду.

Як раніше повідомляв Today.ua, Володимир Зеленський звернувся до народних депутатів із закликом голосувати за реформаторські законопроекти, які роками залишаються без розгляду.

У свою чергу представник президента Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук зазначив, що глава держави не підписуватиме законопроекти, які приймаються з порушенням регламентних процедур, а буде візувати лише “якісні” закони.

У свою чергу спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що подібні заяви президента засмучують його своєю безвідповідальністю.

Рак може прийти, звідки не чекали: нова теорія вчених про природу онкозахворювань
Рак – одна з найбільш поширених причин смерті. В Україні та в Європі в цілому онкозахворювання стійко займають другу позицію після серцево-судинних недуг серед причин...
Декларація про доходи Тимошенко: житла немає, зате є дуже дорогі прикраси від Chanel
Український політик і народний депутат Юлія Тимошенко живе в орендованому будинку, але при цьому зберігає сотні тисяч готівкових грошей і носить прикраси від знаменитих брендів....
Коронавірус в Україні знову пішов на спад: у МОЗ оновили статистичні дані
Епідемія коронавіруса в Україні продовжує залишатися на високому рівні. Після старту другого етапу пом’якшення карантину в країні фіксувався різкий стрибок зараження COVID-19, на щастя, 30...
Саакашвілі – про владу та підприємців: “Від***іться від малого бізнесу”
Міхеїл Саакашвілі вважає, що сьогодні тільки бізнесмени, а не чиновники можуть врятувати Україну від краху. Екс-президент Грузії, який вже багато років намагається повторити грузинський сценарій...
Проект закону від Зеленського: ухилитися від військової служби стане неможливо
Президент України запропонував жорстко карати тих, хто ухиляється від військової служби. Для цього військові комісаріати стануть територіальними центрами комплектації і соціальної підтримки. До чого призведе...