Зеленський поскаржився МВФ на непрацездатність парламенту

У вівторок, 28 травня, президент України Володимир Зеленський, голова Національного банку Яків Смолій та міністр фінансів Оксана Маркарова зустрілися з представниками місії Міжнародного валютного фонду. Про це повідомляє прес-служба АП.

Зеленський поскаржився МВФ на непрацездатність парламенту  - today.ua

За словами Зеленського, Україна дотримуватиметься своїх зобов’язань. Утім, як підкреслив глава держави, парламент зволікає ухвалення "реформаторських законопроектів" й висловив сподівання, що Верховна Рада нового скликання забезпечить підґрунтя для отримання наступного траншу від Фонду.

Володимир Зеленський вважає, що діюча Верховна Рада втратила можливість ухвалювати відповідальні рішення», у той же час повідомивши, що його команда розробила законопроект щодо відповідальності за незаконне збагачення, який подадуть нардепам для ухвалення.

"Але якщо цього не станеться, це буде ще одним доказом того, що це – непрацездатний парламент", – зазначив Володимир Зеленський.

У свою чергу представники МВФ засвідчили готовність продовжувати обговорення подальшої співпраці після сформування нового Уряду.

Як раніше повідомляв Today.ua, Володимир Зеленський звернувся до народних депутатів із закликом голосувати за реформаторські законопроекти, які роками залишаються без розгляду.

У свою чергу представник президента Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук зазначив, що глава держави не підписуватиме законопроекти, які приймаються з порушенням регламентних процедур, а буде візувати лише “якісні” закони.

У свою чергу спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що подібні заяви президента засмучують його своєю безвідповідальністю.