Зеленський порадив посадовцям їсти шаурму, щоб не “забронзовіти“

Новообраний президент України Володимир Зеленський опублікував знімок, на якому він разом з представниками своєї команди куштує шаурму. Відповідне фото Зеленський запостив на своїй сторінці в Facebook.

Зеленський порадив посадовцям їсти шаурму, щоб не “забронзовіти“ - today.ua

На думку президента, в харчуванні шаурмою немає нічого "страшного і ганебного". Більш того, Зеленський порадив цю їжу тим, хто зараз при владі, щоб не "забронзовіти".

"‪Коли у тебе напружений графік, шаурма може бути рішенням. У цьому, як бачите, немає нічого страшного, незручного і тим паче – ганебного. А ще – допомагає не "забронзовіти", не відриватися від людей. Для тих, хто у владі, це корисно. Рекомендую", - написав Зеленський.

Цей допис глава держави завершив хештегом #ШаурмаТакШаурма.

Нагадаємо, напередодні дебатів між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським вислів тодішнього президента "Стадіон так стадіон" став справжнім мемом. Невдовзі Порошенко став автором ще одного мему - "Через рік, так через рік". Ці слова він озвучив після оголошення результатів другого туру виборів, під час акції "Дякую, Петре", коли на Банкову тисячі людей прийшли подякувати п'ятому президентові за 5 років роботи.