Зеленський попросив Меркель допомогти Україні з вакциною від коронавіруса

Президент Володимир Зеленський по телефону попросив канцлера Німеччини Ангелу Меркель допомогти Україні отримати доступ до вакцини проти коронавіруса, яку розробляють німці (BioNTech) з американцями (Pfizer). Дана вакцина проходить  заключну (третю) стадію клінічних випробувань і буде запущена у виробництво вже у цьому році. Її розробкою займається міжнародний фонд COVAX.

Зеленський попросив Меркель допомогти Україні з вакциною від коронавіруса - today.ua

"Ми вітаємо прорив, досягнутий німецькою фірмою BioNTech спільно з американською компанією Pfizer в розробці вакцини від коронавіруса. Це дуже обнадійлива новина. Просив би вашого сприяння в рахуванні інтересів України при плануванні поставок вакцини від коронавіруса", - сказав Зеленський в розмові з Меркель.

У прес-службі президента повідомили, що федеральний канцлер побажала Зеленському здоров'я і якнайшвидшого одужання від коронавіруса. Сторони обговорили ситуацію в Україні та ФРН у зв'язку з погіршенням епідемічного стану під час другої хвилі пандемії COVID-19.

Також в сьогоднішній розмові Володимир Зеленський і Ангела Меркель згадали про переговори в "нормандському форматі", а також розробку програми "Здорова нація".

Нагадаємо, прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель повідомила сьогодні журналістам про його стан здоров'я, зазначивши, що глава держави буде перебувати вдома на самоізоляції, і звідти працювати.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com