Зеленський пообіцяв стати на захист громадян у справі “ПриватБанку“

У рамках робочого візиту до Брюсселю президент Володимир Зеленський обговорив з віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом питання співпраці між Україною і ЄС у фінансовій та економічній сферах. Про це повідомляє прес-служба АП.

Зеленський пообіцяв стати на захист громадян у справі “ПриватБанку“ - today.ua

Зеленський наголосив, що у справі "ПриватБанку" він захищатиме виключно державу та її громадян.

"Мене ці ігри колишніх власників в судах не цікавлять. Я не збираюся бути на їхньому боці", - зазначив Зеленський під час зустрічі з Єврокомісаром.

Глава держави також запевнив, що Україна дотримуватиметься взятих на себе міжнародних зобов'язань, зокрема у взаєминах із Міжнародним валютним фондом.

https://twitter.com/APUkraine/status/1135962655586492416

Як раніше повідомляв Today.ua, за літні місяці Україні потрібно буде виплатити зовнішніх боргів на суму 1,8 млрд доларів. Про це повідомив голова ради Національного банку Богдан Данилишин.

За словами радника президента з питань банківської діяльності Вікторії Страхової, "ПриватБанк" вже неможливо повернути його колишньому власнику Ігорю Коломойському, навіть якщо суд прийме відповідне рішення.

У свою чергу олігарх планує знову стати співвласником державної фінансової установи, або ж повернути частину грошей, які були вкладені ним на момент націоналізації банку.