Зеленський показав свій кабінет на Банковій: опубліковано відео

2147
Зеленський показав свій кабінет на Банковій: опубліковано відео - today.ua
Loading...

Президент України Володимир Зеленський провів для журналістів екскурсію у своєму робочому кабінеті на Банковій у Києві, звідки він невдовзі збирається переїхати у новий офіс.

 У кабінеті він продемонстрував спеціальний телефон, який жартівливо назвав "айфоном", для прямого зв’язку з главами відомств, силовиками та працівниками Адміністрації президента. При цьому Зеленський зазначив, що не впевнений, чи має право показувати стороннім своє робоче місце.

“Деяких людей вже немає, а кнопки залишилися”, — прокоментував президент.

За словами Зеленського, він не проводить щоденні наради в своєму кабінеті, а у разі виникнення будь-яких питань до нього можуть звернутися напряму: “У мене відкриті двері, вони ходять як через прохідний двір”.

Зеленський також показав журналістам президентську перукарню. У кімнаті, яку він охарактеризував як “прикол”, можна навіть прийняти душ.

Президент підтвердив чутки про те, що у теперішній адміністративній будівлі хочуть створити Музей державності України.

“Я дуже цього (переїзду — Ред.) хочу, головна для мене зараз проблема — терміни. Тому що будувати з нуля — це неможливо. Тут не можна перебувати, я збожеволію. Зараз шукають фінансову схему — нормальну схему, а не “тіньову” якусь, щоб не брати гроші з бюджету. Хоча на це щось там у них є, але я не хочу зовсім нічого брати. Це єдине питання, яке може перешкодити дуже швидкому переїзду”, – пояснив Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський планує переїхати в новий офіс європейського типу, де буде “опенспейс” зі скляними стінами, куди зможе спокійно прийти будь-який громадянин України.

Раніше повідомлялося, що в нинішній будівлі Адміністрації Президента змінили правила відвідування. У будівлю дозволили заходити в шортах і з власним ноутбуком.

ПриватБанк ошукує клієнтів через банкомати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта на роботу банкомату фінустанови, який через несправність відмовився видавати йому повну суму грошей. За його словами, при спробі зняти з...
Перший сніг і заморозки: синоптики попередили про зміну погоди
Вже у найближчі дні, слідом за теплими вихідними, у деяких регіонах України розпочнуться нічні заморозки, а перший сніг очікується вже в середині листопада. Такий прогноз...
Українцям нагадують про перехід на зимовий час: коли переводити стрілки годинника
Вже наступної неділі, 27 жовтня, в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Стрілки годинника буде переведено на годину назад – відтак, ми будемо довше спати....
У Пенсійному фонді розповіли, в кого з українців можуть виникнути найбільші труднощі з виплатами
Зараз найбільше проблем з пенсією виникає зовсім не у пенсіонерів, а у людей передпенсійного віку – у тих, хто за віком уже не встигають заробити...