Зеленський озвучив, від чого найбільше страждають українці: коронавірус тільки погіршив ситуацію

Президент Володимир Зеленський назвав другу проблему в Україні після коронавіруса. Це домашнє насильство. З початку карантину кількість звернень в поліцію про домашнє насильство збільшилася майже в два рази. Про це глава держави заяви під час зустрічі з представниками громадських і міжнародних організацій, присвяченій питанням реалізації державної політики з протидії та запобігання домашньому насильству.

Зеленський озвучив, від чого найбільше страждають українці: коронавірус тільки погіршив ситуацію - today.ua

За словами Зеленського, багато країн, не тільки Україна, зафіксували зростання рівня домашнього насильства за останні півроку. Через те, що люди цілодобово перебувають разом в обмеженому просторі, спалахує чимало конфліктів, що виливається в серйозні наслідки.

Президент України під час зустрічі з громадськими організаціями також підписав указ про невідкладні заходи щодо протидії та запобігання домашньому насильству та насильства за ознакою статі, і захист прав потерпілих від такого насильства.

Проблема ще в тому, що нерідко потерпілі не звертаються до відповідних служб за допомогою, так як просто не вірять, що їм можуть допомогти. Зеленський акцентує на цьому увагу, в надії, що ситуація в країні зміниться.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що приналежність до "касти" корінних киян зовсім не є визначальною рисою для тих, хто хоче працювати на благо улюбленої столиці, представляючи кандидата в мери Києва від партії "Слуга народу".

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua