Зеленський обізвав Парубія та депутатів брехунами

Новообраний президент України Володимир Зеленський у Фейсбуці висловив своє невдоволення тим, що на своєму засіданні у вівторок, 14 травня, Верховна Рада не призначила дату інавгурації глави держави.

Зеленський обізвав Парубія та депутатів брехунами - today.ua
Фото: fb/kvartal95

Слова спікера парламенту Андрія Парубія про призначення дати офіційної церемонії вступу на посаду шоумен назвав "брехнею дрібних шахраїв".

Окрім того, Володимир Зеленський наголосив, що ВРУ - (брешу - укр.) життєвий девіз депутатів VІII скликання.

Він запропонував виборцям запам'ятати прізвища нардепів та на наступних парламентських виборах зробити відповідні висновки.

Зеленський обізвав Парубія та депутатів брехунами

Нагадаємо, у понеділок, 13 травня, глава парламенту Андрій Парубій повідомив, що Верховна Рада призначить дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на поточному тижні, не уточнивши, в який саме день відбудеться голосування. Скажімо, 14 травня Верховна Рада повинна розглядати низку питань з блоку паливно-енергетичної політики, а також блок питань місцевого самоврядування та сфери освіти.

У суботу, 4 травня, під час зустрічі зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм та головами депутатських фракцій, новообраний президент України Володимир Зеленський наполягав, що його інавгурація має відбутися саме 19 травня.