Зеленський може втратити квартиру в Криму через арешт російських літаків

Україна за останні шість років заарештувала 44 російських літаків, які "порушили порядок в’їзду на територію Криму і виїзду звідти", а також правила міжнародних польотів. Про це повідомили в прокуратурі Автономної Республіки Крим, зазначивши, що за такі дії українські політики та бізнесмени можуть поплатитися своєю нерухомістю, що залишилася в Криму. Серед них і президент Володимир Зеленський, у якого є квартира в Ялті, що записана на дружину Олену.

Зеленський може втратити квартиру в Криму через арешт російських літаків - today.ua

Як повідомили в прокуратурі, з 2014 року в Україні регулярно виписуються штрафи російським авіакомпаніям «Аерофлот», «ВИМ-Авиа», «Глобус», «Нордавиа», «Росія», «Саратовські авіалінії», «Уральські авіалінії», «Ютейр» , «Ямал», Red Wings за те, що вони літають над Кримом.

Україна також намагалася штрафувати іноземні авіакомпанії, чиї літаки літали над півостровом. У 2019 році Київ наклав перший штраф за політ над Кримом на казахстанську компанію Euro-Asia Air, яка порушила державний кордон України. Авіакомпанія визнала свою провину і добровільно сплатила гроші.

Нинішній віце-прем’єр Кримської республіки Георгій Мурадов натякнув, що у відповідь на дії української сторони Москва може почати арешт численних об’єктів майна українських чиновників і великого бізнесу, і тоді десятки українських чиновників втратять своє елітне майно біля Чорного моря. Зокрема, дружина Володимира Зеленского володіє квартирою навпроти Лівадійського палацу площею 129,8 м2 з паркувальним місцем.

Зеленський може втратити квартиру в Криму через арешт російських літаків

Нагадаємо, Володимир Зеленський пригрозив штрафами Петру Порошенко за порушення карантину вихідного дня його фітнес-клубом "5 елемент".

ДЖЕРЕЛОnewformat.info