Зеленський може достроково розпустити Верховну Раду

2150
Зеленський може достроково розпустити Верховну Раду - today.ua

Після проведення другого туру президентських виборів Україну може чекати розпуск парламенту і дострокові вибори у Верховну Раду. Реалізувати такий сценарій зможе переможець виборів у разі, якщо Окружний адміністративний суд Києва доведе відсутність в парламенті коаліції.

Перший крок вже зробив народний депутат Андрій Деркач. Він подав позов до суду з приводу непризначення коаліцією міністра охорони здоров’я, а суд в рамках розгляду цієї справи захотів переконатися, що в парламенті в принципі існує коаліція. Судді закликали надати їм список прізвищ депутатів-учасників коаліції станом на 28 лютого. Подати необхідні документи необхідно було до 12 березня, але суд їх не отримав.

Таким чином, у суду буде формальний привід встановити, що коаліція в Раді відсутня, а нова протягом 30 днів не сформована. Отже, новий президент зможе скористатися цим рішенням суду і розпустити парламент.

Зокрема, в плані дій Зеленського в разі його перемоги значиться “таємний план” для Ради, який нібито підготував його юрист, а за сумісництвом особистий адвокат Ігоря Коломойського – Андрій Богдан. Він, як відомо, має міцні зв’язки з Окружним адміністративним судом.

Як повідомлялося, парламентські вибори в Україні заплановані на 27 жовтня 2019 року.

Нагадуємо, кандидат в президенти Володимир Зеленський зізнався, що в його команді працюють охоронець і юрист, які є співробітниками служби безпеки бізнесмена Ігоря Коломойського.

загрузка...