Зеленський звільнив екс-головного фіскала України Власова з ДФС

Колишній голова Державної фіскальної служби (ДФС) Олександр Власов звільнений з посади голови Одеської митниці. Його відставку підтвердив тимчасово виконуючий обов'язки глави відомства Денис Гутенко.

Зеленський звільнив екс-головного фіскала України Власова з ДФС  - today.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України швидко знайшов заміну високопоставленому чиновнику, призначивши тимчасовим виконуючим обов’язки голови Державної фіскальної служби України Дениса Гутенка, який приступає до своїх обов’язків у вівторок, 23 липня. Нагадаємо, виконуючий обов’язки керівника Державної фіскальної служби України Олександр Власов написав заяву на звільнення, як того вимагав раніше президент Володимир Зеленський. Причиною стало невиконання в повному обсязі їх домовленості про звільнення керівників чотирьох митниць в західних областях України.

Також стало відомо, що в команді президента України Володимира Зеленського готують законопроект, що дозволить спростити процедуру звільнення і призначення держслужбовців. Зокрема, це стосується Державної митної служби.

Так, очільник Держмитслужби Максим Нефьодов заявив, що зміни до закону про держслужбу необхідні для оновлення реформованої митниці, адже зараз цей закон не дозволяє легко брати на роботу і звільняти співробітників, які у будь-який момент можуть “піти на лікарняний і де-факто перебувати там вічно”.

ДЖЕРЕЛОinterfax.com.ua