Зеленський провів кадрові ротації

Зеленський провів кадрові ротації - today.ua

Президент України Володимир Зеленський провів кадрові ротації. Так, глава держави призначив Руслана Баранецького першим заступником голови Служби безпеки України і керівником Антитерористичного центру при СБУ.

"Призначити Баранецького Руслана Федоровича – першого заступника голови Служби безпеки України – керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України", - йдеться в указі, який оприлюднений на офіційному сайті президента України.

Наголошується, що раніше генерал-майор Руслан Баранецький обіймав посаду начальника управління внутрішньої та власної безпеки адміністрації Державної прикордонної служби України.

Іншим указом Володимир Зеленський призначив Миколу Миколенка заступником командувача Нацгвардії України.

"Призначити Миколенка Миколу Олексійовича заступником командувача Національної гвардії України", - сказано в указі Зеленського.

Відомо, що генерал-майор Микола Миколенко обіймав посаду начальника Північного територіального управління Нацгвардії України.

Також президент України своїми указами звільнив Олександра Климчука, Данила Доценка і Максима Ємельяненка з посад начальників департаментів Служби безпеки України.

"Звільнити Клімчука Олександра Васильовича з посади начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України", - йдеться в указі Зеленського №459/2019 від 26 червня 2019 року.

Нагадаємо, 25 червня президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Адміністрації президента.

Раніше Володимир Зеленський скоротив чисельність працівників Адміністрації президента, одночасно перейменувавши АП в “Офіс президента”.

Безробітних в Україні стане в рази більше: експерти назвали реальні цифри
Багато українців втратили роботу під час карантину, проте, це ще не кінець. Згідно з прогнозами економістів, безробітних в Україні до кінця року стане...
Україну накриє циклон, але в деяких регіонах буде без опадів: синоптики оновили прогноз на початок тижня
Погода в Україні на початку наступного тижня почне змінюватися не в кращу сторону. Циклон накриє країну вже в понеділок, 10 серпня. У більшості регіон...
Вибори в Білорусі: Лукашенко зробив важливу заяву - останні подробиці
У Білорусі 9 серпня відбуваються вибори глави держави. Чинний президент країни Олександр Лукашенко вже віддав свій голос, прийшовши на виборчу дільниц...
Варення-желе з червоної смородини на зиму: простий рецепт вітамінних ласощів
Для приготування джемів і варення на зиму господині часто беруть смородину, однак, частіше чомусь використовують чорні ягоди, а не червоні. Досвідчені...
Разумков переїхав в новий маєток за 3 млн гривень: у Мережі з'явилися фото
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на початку серпня, якраз під час парламентських “канікул“ переїхав в новий будинок, ближче до роботи. Тепер Разу...