“Зебіл“: другу Зеленського зіпсували дороге спортивне авто

Валерію Бабичу, другові президента України Володимира Зеленського та відомому фітнес-тренеру і блогеру, невідомі зіпсували дороге спортивне авто. Про це сам спортсмен повідомив на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

“Зебіл“: другу Зеленського зіпсували дороге спортивне авто - today.ua

Бабич опублікував ролик, на якому видно, що його автомобіль Dodge Charger SRT-8, розфарбований у символіку "Зе команди", зловмисники облили червоною фарбою, закреслили слово "Зе" на авто та написали поверх "Зебіл".

Коментуючи інцидент, Бабич висловив впевненість, що це чиясь помста за його дружбу з президентом України Володимиром Зеленським та за підтримку, яку він висловлює главі держави.

"Хоча я ж не Зеленський, я його друг. Тепер доведеться повністю перефарбовувати машину", - поскаржився Бабич.

“Зебіл“: другу Зеленського зіпсували дороге спортивне авто

Нагадаємо, у Маріуполі Зеленського зустріли з зеленими банерами “Мені 42-й рік, я ж не лох, я президент цієї країни!”. Саме цю фразу Зеленський сказав у прифронтовому Золотом на зустрічі з добровольцями 26 жовтня.

Також раніше повідомлялось, що у Житомирі почали продавати шкарпетки з принтами "крилатих фраз" Зеленського. Зокрема, в продажу з'явились шкарпетки зі словами "Я ж не *ох", "Вийди звідси, розбійник" і т.д.