Завжди поруч: ТОП-3 породи собак, які не мають звички тікати від господарів

Деякі породи собак настільки віддані своїм господарям, що для них вкрай важливо завжди бути з ними поруч, а пізнання світу залишається на другому місці. Тому якщо ви хочете мати у себе в будинку такого вихованця, зверніть увагу на мисливські породи собак. Вони були виведені спеціально для допомоги людині, як охоронці і компаньйони. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-3 породи мисливських собак, які пристосувалися до сучасних реалій і прекрасно уживаються з людиною, перебуваючи завжди поруч.

Завжди поруч: ТОП-3 породи собак, які не мають звички тікати від господарів - today.ua

Німецька вівчарка

Завжди поруч: ТОП-3 породи собак, які не мають звички тікати від господарів

Ця порода залишається найкращим охоронцем і другом для людини протягом багатьох років. Ще сто років тому вівчарки годинами випасали овець, але зараз у них трохи інші обов'язки. Саме німецька вівчарка поєднує в собі якості службової, охоронної і пастушої породи, що робить її унікальною. Вівчарці властивий високий інтелект, здатність до навчання і відданість. Вони знаходяться поруч з людиною на службі в армії, поліції, на пункті пропусків кордонів. Добре вихована німецька вівчарка ні за що не кине свого господаря, це у неї в крові.

Австралійська вівчарка

Завжди поруч: ТОП-3 породи собак, які не мають звички тікати від господарів

Собаки цієї породи підходять активним і рухливим людям. Вони будуть комфортно себе почувати у великій сім'ї, де люблять часто вибиратися на природу, на тривалі прогулянки і походи. Ці тварини неймовірно працездатні. Їм подобається виконувати різні завдання, в тому числі розумові. Австралійська вівчарка відкрита і доброзичлива. Ця собака завжди стане на захист свого будинку і сумлінно виконуватиме роль сторожа, яку на неї покладуть.

Босерон

Завжди поруч: ТОП-3 породи собак, які не мають звички тікати від господарів

Ці собаки відрізняються своєю серйозністю і працездатністю. Вчені виявили, що гени босерона і вовка дуже схожі між собою. Якщо займатися вихованням і дресируванням цих собак, то з них можна виростити відмінного сторожа і друга. Представники цієї породи - довгожителі. Вони дуже витривалі, адже багато років тому саме босерони могли керувати величезними стадами і тримати під контролем інших тварин. Іноді ця порода може бути впертою, але ваше завдання- не "зламати" пса, а дозволити йому направити свою самостійність у потрібне русло.

Раніше повідомлялося, які породи собак вважаються найбільш небезпечними і заборонені в багатьох країнах світу.

ДЖЕРЕЛОfrom-ua.com