Завтра Вакарчук оголосить про створення своєї партії “Голос” – ЗМІ

1287
Завтра Вакарчук оголосить про створення своєї партії "Голос" - ЗМІ - today.ua

Лідер відомої української групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук закликав громадян 16 травня об 11.00 зібратися в Києві біля музею історії України. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Друзі, приходьте завтра на оглядовий майданчик біля музею історії України, щоб почути разом зі мною новий голос. 16 травня, 11.00. Оглядовий майданчик біля Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2, Київ)”, – анонсував подію музикант.

У той же час, інтернет-видання “Українська правда” повідомляє, що завтра, 16 травня, Вакарчук оголосить про створення партії “Голос”, з якою може піти на парламентські вибори.

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів президента України Святослав Вакарчук оприлюднив відеозвернення до українців, в якому закликав голосувати на виборах президента України не по приколу”, а з розумінням, що авантюризм може призвести до краху України.

“Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його отримують відважні, але і відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не порожні слова, а бажана мета, за яку вони віддавали найдорожче”, – звернувся Вакарчук.

загрузка...