В Україні почнуть діяти нові тарифи: скільки доведеться платити за комуналку

З 1 грудня 2019 року в Україні зросте вартість низки комунальних послуг. Про це з посиланням на інтерв'ю експерта Валентина Землянського повідомляють українські ЗМІ.

В Україні почнуть діяти нові тарифи: скільки доведеться платити за комуналку - today.ua

Так, експерт з питань енергетики Валентин Землянський зазначив, що скоро в платіжках за комунальні послуги українці побачать ціни на 2 тисячі гривень більше, тому що "Нафтогаз" планує ближче до зими повернути ціни на рівень, передбачений верхньою межею постанови Кабінету міністрів (9700 грн за тисячу кубічних метрів).

На підставі підняття цін також подорожчають товари, в собівартість яких закладено газ. У першу чергу, це виробництво будівельних матеріалів. Також першими підняття цін відчують ті, хто використовують централізоване тепло і гарячу воду.

Як відомо, раніше уряд затвердив проект постанови "Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування в розрахунку на одного абонента для комунальних послуг споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами" - тобто, були встановлені граничні межі абонплати за комунальні послуги в багатоповерхівках.

Раніше повідомлялось, що в Україні змінились тарифи на газ.