Затриманий мінер мосту Метро в Києві (фото)

Правоохоронці затримали чоловіка, який 18 вересня погрожував підірвати міст Метро в Києві та держустанови. Про це у Facebook повідомила прес-служба столичної поліції. Радник глави МВС Антон Геращенко опублікував фото моменту затримання, яке було зроблене з дрона. На ньому чітко видно, що зловмисник лежить обличчям у підлогу, а в цей момент до нього підходить спецназ. Можливо, його переконали здатися.

Затриманий мінер мосту Метро в Києві (фото) - today.ua

За даними поліції, зловмисником виявився 42-річний Олексій Белько, уродженець кримського міста Форос.

Затриманий мінер мосту Метро в Києві (фото)

Відомо, що він обіймав посаду начальника радіостанції радіоцентру польового вузла зв'язку військової частини А3628, розташованої в Броварах під Києвом. Є відомості, що Олексій Белько брав участь в АТО на Донбасі.

Очевидці повідомили, що чоловік висував вимоги. Він звернувся до влади з вимогою припинити капітуляцію з питання Донбасу. Як відомо, сьогодні, 18 вересня, голова МЗС України Вадим Пристайко повідомив, що Київ дав згоду на «формулу Штайнмайера», яка передбачає амністію бойовиків «ДНР» і «ЛНР», а також вибори на окупованому Донбасі без виводу російських військ. Але підписувати документи представники України відмовилися.

ДЖЕРЕЛОunn.com.ua