Затримано чоловіка, який погрожував прикордонцям через відмову у пропуску росіянки до країни

195
Затримано чоловіка, який погрожував прикордонцям через відмову у пропуску росіянки до країни - today.ua

Вчора, 8 січня, на кордоні між Україною і Польщею на пункті пропуску “Шегині” під час оформлення пасажирів, які прямували автобусом з Праги, прикордонники Мостиського загону відмовили у пропуску через кордон громадянці РФ 1994 року народження. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зазначається, що жінка не змогла підтвердити мету свого прибуття в Україну.

Громадянка РФ разом з 32-річним українцем, який її супроводжував і сам захотів повернутися назад до Польщі, після відмови у пропуску через кордон пішки направились до польського пункту пропуску.

За деякий час пара знову прибула на паспортний контроль, де громадянці РФ повторно відмовили у пропуску, через що українець почав поводитися неадекватно, знімати на пункті пропуску відео, погрожував та намагався чинити тиск на посадових осіб ДПСУ. Чоловік не реагував на попередження та продовжував неправомірні дії, тому його затримали правоохоронці.

За даним фактом українця притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 202 та 185-10 КУпАП – про порушення режиму в пункті пропуску та злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця ДПСУ.

Росіянці відмовлено у перетині державного кордону, її відправлено до Польщі.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за постійне обмеження в’їзду в Україну чоловікам з Росії віком від 16 до 60 років.

загрузка...