Затримано чоловіка, що за узгодженням з ФСБ РФ планував теракти під час виборів в Україні

325
Затримано чоловіка, що за узгодженням з ФСБ РФ планував теракти під час виборів в Україні - today.ua

Сьогодні, 10 січня, на Донбасі було затримано чоловіка, який планував терористичні дії під час проведення виборів президента України. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Зазначається, що в ході оперативних заходів, які проводились з серпня 2018 року до теперішнього часу, було задокументовано факти придбання громадянином К. бойових гранат та 11 пістолетів Макарова на суму 5250 доларів, збуту ним 11 грамів амфетаміну на суму 5 тисяч грн, а також передачі 600 доларів залегендованому співробітнику слідчих органів, який, як планувалось, мав нанести третій особі тяжкі тілесні ушкодження.

Громадянин був затриманий під час придбання чергової партії вогнепальної зброї – трьох пістолетів Макарова.

Чоловік діяв за попередньою змовою з невстановленими на даний час особами та узгоджував плани терактів з співробітниками ФСБ РФ, що дислокуються в окупованому Криму.

Повідомляється, що змовники мали на меті силову підтримку опозиційних політичних сил шляхом вчинення терактів та масових заворушень в України під час проведення президентських виборів.

Наразі проводяться першочергові слідчі розшукові дії та обшуки за місцем роботи і проживання громадянина К.

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки України попередила вибух на залізниці в Харківській області, організований співробітником “контррозвідки ЛНР”.

загрузка...