Заробітки в Празі, розлучення і чотири дочки: що відомо про особисте життя Богдана

Заробітки в Празі, розлучення і чотири дочки: що відомо про особисте життя Богдана - today.ua

Глава Офісу президента Андрій Богдан ретельно приховує своє особисте життя, однак журналістам вдалося поспілкуватися з батьком Богдана, який розповів деякі подробиці його дитинства і сімейного життя.

Йосип Ігнатович Богдан — шанований в адвокатських колах фахівець, досі працює на кафедрі цивільного права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

“Скільки пам’ятаю Андрія в дитинстві — він був дуже серйозною дитиною. Він завжди думав, що відповісти, у нього не було дитячої агресії або агресивного бажання пізнавати світ — наприклад, ламати ті ж іграшки. Вперше в дитячий садок відвів його теж я. Перший день його щось в садку зацікавило, він навіть побув там кілька годин. На другий день я його повів, переодягнув, залишив у холі і відправився на роботу. Потім глянув у величезне вікно — бачу, стоїть мій Андрійко, а на очах сльози. На сімейній раді вирішили, що він буде вдома з бабусею. Хоча суперечки були жаркими — адже в садочку у дитини розвивається адаптація до життя, почуття колективізму, комунікація з однолітками”, — згадує Богдан-старший.

Спочатку глава Офісу президента навчався у звичайній львівській школі №54. Потім його тато обріс зв’язками, і батьки отримали власне житло в центрі. Дитину перевели в престижну 19-у школу, де навчалися діти партпрацівників.

В інтимне життя сина Богдан-старший особливо не втручався. За його словами, у шкільні та студентські роки у Андрія були симпатії до дівчаток, але в родині було не прийнято розпитувати, що, де і з ким.

Батьки Богдана розійшлися, коли він ще навчався у школі. Батько стверджує, що після розлучення він зберіг з колишньою дружиною нормальні відносини і брав з нею участь у вихованні дітей. У Андрія є два молодших брата. Сьогодні Ігор Богдан працює в Києві судовим розпорядником у Вищому господарському суді. Третій брат живе і працює у Львові.

Сина не тягнуло їхати на навчання далеко від дому, уточнює Богдан, жити вдома з батьками йому було комфортно. Хоча вже на 3-му курсі він задумався про підробітки і дуже скоро вирішив їхати в Прагу — на будівництво, як більшість місцевих заробітчан.

“Я запропонував: може, тобі дати ці гроші, які ти хочеш заробити? Андрій відмовився. Мовляв, не в них справа — туди їдуть його друзі. Я в свої студентські роки теж їздив заробляти в будзагін, так що сина зрозумів”, — згадує Богдан-старший.

Батьки дали грошей на дорогу, але все ж підстрахували сина від можливої невдачі: запечатали в конверт “резервні” — на випадок, якщо Андрій не витримає важкої праці.

Чесно, думав, що повернеться, але син витримав. І навіть заробив! Один раз подзвонив мені, розповідав: “Сьогодні так наробився, що коли віз останню тачку — вона просто з рук у мене випала”. Але я був гордий за сина, який сам захотів себе перевірити — чи зможе витримати важку фізичну працю, навантаження, погане харчування“, — згадує Йосип Богдан.

Його робота була щедро винагороджена: Андрій Богдан купив на зароблене свій перший автомобіль — старий ВАЗ-дев’ятку.

Що стосується особистого життя Андрія Богдана, то в даний час він знаходиться в розлученні з дружиною Ольгою, і від цього шлюбу у нього чотири дочки. Найстаршій 15 років, а наймолодшій — дев’ять.

Екс-дружина політика Ольга Богдан займається бізнесом. Як випливає з реєстрів, вона засновник компанії “Чорний діамант”, профіль якої — нерухомість.

Раніше повідомлялося, що глава Офісу президента Андрій Богдан був у складі урядової делегації на чолі з Миколою Азаровим, яка літала на переговори в РФ в листопаді 2013 року.

Cherchez la femme: уперше мером Києва може стати жінка – інтрига від “Слуги народу”
Партія “Слуга народу” готує на посаду київського градоначальника жінку. Кого – не кажуть. Але такий натяк вже прозвучав із вуст не найостаннішого “слуги” – голови...
Зеленський висловився щодо створення приватних військових компаній в Україні: “Це дуже небезпечно”
Президент Володимир Зеленський висловився щодо створення приватних військових компаній в Україні. Гарант заговорив про це у ході першого засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни,...
Ляшко йде в депутати: “Рада без Ляшка, як село без церкви”
Олег Ляшко, який ще шість днів тому присоромив журналіста через запитання про його можливе депутатство, вже заявив, що йде в нардепи. Про це глава “Радикальної...
Унікальне природне явище в Карпатах: таке буває раз на десять літ
Цьогоріч у Карпатах спостерігають унікальне природне явище – буйне цвітіння смереки. Це дерево не балує щорічним квітом, зазвичай смерека вкривається цвітом раз на 7-10 років....
Влади вкрала у народу два місяці пенсій і приховує "дірку" у пенсійному фонді – Розенко
Пенсійна реформа в Україні терпить крах, влада краде у народу пенсії, дефіцит ПФУ росте не по днях, а по годинах… Про це розповів екс-міністр соцполітики...