Заробітки в Празі, розлучення і чотири дочки: що відомо про особисте життя Богдана

Заробітки в Празі, розлучення і чотири дочки: що відомо про особисте життя Богдана - today.ua
Loading...

Глава Офісу президента Андрій Богдан ретельно приховує своє особисте життя, однак журналістам вдалося поспілкуватися з батьком Богдана, який розповів деякі подробиці його дитинства і сімейного життя.

Йосип Ігнатович Богдан — шанований в адвокатських колах фахівець, досі працює на кафедрі цивільного права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

“Скільки пам’ятаю Андрія в дитинстві — він був дуже серйозною дитиною. Він завжди думав, що відповісти, у нього не було дитячої агресії або агресивного бажання пізнавати світ — наприклад, ламати ті ж іграшки. Вперше в дитячий садок відвів його теж я. Перший день його щось в садку зацікавило, він навіть побув там кілька годин. На другий день я його повів, переодягнув, залишив у холі і відправився на роботу. Потім глянув у величезне вікно — бачу, стоїть мій Андрійко, а на очах сльози. На сімейній раді вирішили, що він буде вдома з бабусею. Хоча суперечки були жаркими — адже в садочку у дитини розвивається адаптація до життя, почуття колективізму, комунікація з однолітками”, — згадує Богдан-старший.

Спочатку глава Офісу президента навчався у звичайній львівській школі №54. Потім його тато обріс зв’язками, і батьки отримали власне житло в центрі. Дитину перевели в престижну 19-у школу, де навчалися діти партпрацівників.

В інтимне життя сина Богдан-старший особливо не втручався. За його словами, у шкільні та студентські роки у Андрія були симпатії до дівчаток, але в родині було не прийнято розпитувати, що, де і з ким.

Батьки Богдана розійшлися, коли він ще навчався у школі. Батько стверджує, що після розлучення він зберіг з колишньою дружиною нормальні відносини і брав з нею участь у вихованні дітей. У Андрія є два молодших брата. Сьогодні Ігор Богдан працює в Києві судовим розпорядником у Вищому господарському суді. Третій брат живе і працює у Львові.

Сина не тягнуло їхати на навчання далеко від дому, уточнює Богдан, жити вдома з батьками йому було комфортно. Хоча вже на 3-му курсі він задумався про підробітки і дуже скоро вирішив їхати в Прагу — на будівництво, як більшість місцевих заробітчан.

“Я запропонував: може, тобі дати ці гроші, які ти хочеш заробити? Андрій відмовився. Мовляв, не в них справа — туди їдуть його друзі. Я в свої студентські роки теж їздив заробляти в будзагін, так що сина зрозумів”, — згадує Богдан-старший.

Батьки дали грошей на дорогу, але все ж підстрахували сина від можливої невдачі: запечатали в конверт “резервні” — на випадок, якщо Андрій не витримає важкої праці.

Чесно, думав, що повернеться, але син витримав. І навіть заробив! Один раз подзвонив мені, розповідав: “Сьогодні так наробився, що коли віз останню тачку — вона просто з рук у мене випала”. Але я був гордий за сина, який сам захотів себе перевірити — чи зможе витримати важку фізичну працю, навантаження, погане харчування“, — згадує Йосип Богдан.

Його робота була щедро винагороджена: Андрій Богдан купив на зароблене свій перший автомобіль — старий ВАЗ-дев’ятку.

Що стосується особистого життя Андрія Богдана, то в даний час він знаходиться в розлученні з дружиною Ольгою, і від цього шлюбу у нього чотири дочки. Найстаршій 15 років, а наймолодшій — дев’ять.

Екс-дружина політика Ольга Богдан займається бізнесом. Як випливає з реєстрів, вона засновник компанії “Чорний діамант”, профіль якої — нерухомість.

Раніше повідомлялося, що глава Офісу президента Андрій Богдан був у складі урядової делегації на чолі з Миколою Азаровим, яка літала на переговори в РФ в листопаді 2013 року.

Чи пов’язані захворювання із групою крові: вчені дали відповідь
Медики стверджують, що група крові людини може впливати на її схильність до тих чи інших захворювань. При цьому багато людей живуть, навіть не знаючи своєї...
Гороскоп “маминих синків”: 4 знака Зодіаку, які залежні від матері все життя
Любити і шанувати батьків – святий обов’язок кожної людини, але іноді це набуває форму залежності, що межує з безумством. Астрологи назвали знаки Зодіаку, представники яких...
ТОП-3 найкращі весняні зачіски для пухнастого волосся
Власниці кучерявого волосся стикаються з однією і тією ж проблемою – волосся потрібно якимось чином укласти, а зробити це непросто. Не всі дівчата хочуть бути...
Балана – у відставку: Кароль розповіла всім про свою самотність
Тіна Кароль, чи то випадково, чи то навмисне дала зрозуміти, що вона самотня. А значить, ніякого роману з Даном Баланом, про який всі пліткують уже...
Як краще не називати хлопчиків: 5 чоловічих імен, що приречені на бідність
Ім’я людини може здійснити неймовірний вплив на все її життя. Езотерики і астрологи вірять, що за іменами можна визначити, які хвороби можуть з’явитись у людини,...