Заробітчан змусять декларувати доходи: міністр Рева пояснив важливі моменти

Автор: Міхєєнко Наталія

Як повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, ті громадяни України, які виїхали на заробітки за кордон, зобов'язані декларувати свої "закордонні" доходи, щоб дотримувався принцип адресності при призначенні житлових субсидій.

Заробітчан змусять декларувати доходи: міністр Рева пояснив важливі моменти - today.ua
Фото: telegraf.com.ua

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що "коли громадянин звертається за субсидією, він зобов'язаний вказати свої доходи, оскільки ці кошти він витрачає на власне споживання. Але, якщо він не бажає цього робити, то немає ніяких проблем - але тоді не потрібно звертатися за субсидією ".

Андрій Рева також вказав на те, що задекларовані доходи заробітчан вплинуть на розмір субсидії. І це не буде пов'язано з оподаткуванням. Адже податки офіційно оформлені заробітчани платять в країні перебування.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Міністр пояснив українським громадянам, що "всі бажаючі отримати субсидію повинні декларувати всі свої доходи, як ті, що вони отримують в Україні, так і ті, які надходять з-за кордону. На практиці відбувається наступне - хто живе і працює в Україні, платить і податки, і ЄСВ, часто не отримує субсидію, оскільки чесно декларує всі доходи (саме за рахунок сплачених цими людьми податків держава надає субсидії громадянам). А ті, хто отримує доходи з-за кордону, як правило, їх не декларують при зверненні за субсидією. В результати їм субсидія нараховується в більшому розмірі, ніж це могло бути при чесному декларування доходів. Це відбувається за рахунок нас з вами - платників податків в Україні ".

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Нафтогаз дасть пенсіонерам знижку на газ

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Нагадаємо, заробітчан мають намір обкласти податками.