”Запам’ятовуй і бійся”: Нове поліцейське свавілля на дорогах Кирилівки

5514
"Запам'ятовуй і бійся": Нове поліцейське свавілля на дорогах Кирилівки - today.ua
Loading...

По дорозі в Кирилівку розгорівся справжній конфлікт між водієм з Дніпра і запорізькими поліцейськими. Патрульні зупинили чоловіка, який прямував у Кирилівку разом зі своєю вагітною дружиною та старою мамою.

За словами поліцейських, причиною зупинки стала підозра про можливу ДТП, в якій побував автомобіль чоловіка. До такого висновку вони прийшли через відсутность пластикової рамки на номерному знаку.

Після того як водій почав відстоювати свої права і довів поліцейським те, що причин зупиняти його у них не було, патрульні почали хамити і погрожувати.

"Запам’ятовуй і бійся", — сказав поліцейський Євген Леонов, тикаючи своє посвідчення водію.

З’ясувалося, що Леонов працює старшим инспектром відділу безпеки дорожнього руху в Управлінні патрульної поліції Запорізької області.

Потім двоє поліцейських вступили у відкритий конфлікт з водієм.

Ось деякі цитати нахабних поліцейських:

  • “Будеш, як голубчик, стояти”,
  • “А я не хочу таких водіїв бачити, як ти, на ось таких дрючках”,
  • “Стояти і чекати” команду взяли?”,
  • “Та ти веди себе нормально, дядя”,
  • “Я вважаю, що ви взагалі на країни агресора розмовляєте мовою”.

Тим часом водій викликав слідчо-оперативну групу, однак і при ній поліцейські продовжували спілкуватися в тому ж тоні.

  • “З кого хочемо, з того і сміємося”,
  • “Скручу тебе, як жабеня, відвезу до райвідділу”

Розборки закінчилися в поліцейському відділені Кирилівки, де у чоловіка вилучили і авто, і документи.

Чоловік також написав заяву в ГБР про неправомірні дії працівників поліції.

У прес-службі Патрульної поліції заявили, що розпочато перевірку щодо цих працівників, на час якої їх відсторонили від служби.

Нагадаємо, зупинка автомобіля патрульною поліцією має під собою мати законну підставу. При безпричинній зупинці служителі закону здійснюють грубе порушення. Адвокати юридичної компанії "Дорожній адвокат" відзначають, що зупинка через "перевірку документів" або "Операція “зброя-вибухівка" — це не передбачені законом підстави, які стають вже системою. При цьому, коли водії не висловлюють своє обурення, то породжують повторні численні безпідставні зупинки.

ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...
Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...