Влада надала безкоштовне місце на кладовищі для Заворотнюк

Найвідоміше у Москві Анкудіновське кладовище відноситься до закритого типу. Ділянки під родові поховання на цьому цвинтарі можна придбати тільки через спеціальний аукціон російського уряду. Але родичам Анастасії Заворотнюк, яка лікується від онкології, дозволили отримати безкоштовне місце на цьому цвинтарі.

Влада надала безкоштовне місце на кладовищі для Заворотнюк - today.ua

Стартові ціни на московському цвинтарі доходять до 652 тисяч рублів - в залежності від розміру і престижності ділянки під труну. Урну з прахом можна поховати дешевше - за 26 тисяч рублів.

Втім, деякі громадяни РФ, за рішенням керівництва Москви, можуть спочивати на цьому цвинтарі безкоштовно. Зокрема, це стосується випадків, коли вже є родинна могила (і пряма спорідненість з похованими в ній), а також якщо померлий мав заслуги перед державою або Москвою (отримував певні нагороди, звання).

Заслужена артистка РФ Анастасія Заворотнюк, таким чином, очевидно, могла заощадити під час поховання родичів. В 2015 році тут був похований її батько - телережисер, член академії Російського телебачення Юрій Андрійович Заворотнюк.

Через три роки, в січні 2018 року, помер брат актриси Святослав Заворотнюк, який працював режисером монтажу в Астрахані. Він також похований на цьому цвинтарі. В травні 2019 року померла дружина брата Заворотнюк Надія Кузнєцова, і її теж поховали на цьому кладовищі. З огляду на родинні зв'язки і постанову уряду Москви, логічно припустити, що землю під могилу брата і невістки Анастасія Заворотнюк отримала безкоштовно.

Влада надала безкоштовне місце на кладовищі для Заворотнюк

Нагадаємо, раніше похоронні бюро Москви почали продавати землю на кладовищі, яка нібито розташована поблизу сімейної могили Анастасії Заворотнюк.