Заморозки і сильні зливи: якою буде погода в Україні до кінця тижня

Погода в Україні буде продовжувати стрімко псуватися. До кінця тижня в більшості регіонів почнуться сильні дощі, а нічні заморозки не стануть несподіванкою. Сніжний і морозний грудень вже зовсім скоро вступить у свої права.

Заморозки і сильні зливи: якою буде погода в Україні до кінця тижня - today.ua

По прогнозу Укргідрометцентру, у вівторок, 26 листопада, в більшості областей на кілька градусів потеплішає. Холодна погода збережеться в північних областях і в Центральній Україні. Там синоптики прогнозують не вище +3 градусів тепла. У західних і східних регіонах потеплішає до +4 градусів. Увесь день буде хмарно, різко підвищиться вологість повітря, однак дощів не очікується.

У середу, 27 листопада, середня денна температура по Україні може піднятися до +5... +6 градусів, проте вночі синоптики прогнозують заморозки в окремих областях. На сході країни очікуються дощі та мокрий сніг, в інших областях без опадів.

У четвер, 28 листопада, значних температурних коливань не передбачається. На сході і півдні вдень потеплішає до +6... +7 градусів, на заході повітря прогріється до +9. Сильні дощі також пройдуть в східних і західних регіонах. Вночі можливий мокрий сніг.

До кінця робочого тижня, у п'ятницю, циклон накриє вже всю країну. Температура повітря підніметься ще на кілька градусів, однак через дощі і поривчастий вітер особливого потепління відчуватися не буде. У південних областях синоптики обіцяють до +12, на решті території - до +4... +9 градусів.

Раніше повідомлялося, що 27 листопада Україну накриє циклон, який принесе потепління і мокрий сніг.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net