Заморозки і сніг: синоптики шокували прогнозом на другу половину березня

Березень в Україні розпочався з теплої весняної погоди, однак друга половина місяця розчарує багатьох українців. За словами синоптиків, з 15 березня по всій країні суттєво похолодає і навіть очікуються заморозки в деяких областях. Українці вже точно не готові до снігу в кінці березня, але з урахуванням аномально теплої зими, прогноз погоди на весну може виявитися вкрай непередбачуваним.

Заморозки і сніг: синоптики шокували прогнозом на другу половину березня  - today.ua

За прогнозом Gismeteo, в Києві з 18 березня температура повітря може опуститися нижче нуля, а 26 березня можливий сніг. З 7 по 16 березня в столиці очікуються дощі. Найбільш холодні дні березня очікуються з 18 по 23 число. При цьому сонячних днів буде набагато більше, ніж похмурих і дощових.

Заморозки і сніг: синоптики шокували прогнозом на другу половину березня Погода у березні в Києві

У Карпатах синоптики передають сильний сніг та заморозки до -9 градусів. На заході України в березні дощитиме. Похолодання очікується з 26 числа. Синоптики прогнозують градусні показники від +2 до +4 вдень та від -2 до -4 вночі. 27 та 29 березня очікуються снігопади. Дощі у західних областях йтимуть практично кожного дня.

Заморозки і сніг: синоптики шокували прогнозом на другу половину березня Погода у березні в Ужгороді

На півдні України друга половина березня буде теплішою, ніж в інших областях. З 18 по 23 березня стовпчики термометрів опустяться до +5... +9 градусів, при цьому очікуються короткочасні дощі. Нічні температури сягатимуть -1 градуса 19-20 і 26-27 березня. В усі інші дні буде тепліше. 27 березня в південних областях може пройти невеликий сніг.

Заморозки і сніг: синоптики шокували прогнозом на другу половину березня Погода у березні в Одесі

Нагадаємо, 8 березня в Україні температура повітря в середньому по країні зменшиться на 3-6 градусів. Найбільше коливання температур відчують жителі північних областей. У святковий день, за словами синоптика Наталки Діденко, в Києві прогнозуються опади і від +10 до +12 градусів, на заході від +5 до +9 градусів, а на сході, півдні та в центрі до +18 градусів.

Раніше повідомлялося, якою буде погода влітку 2020 у всіх областях України.