Зайцевій стало зле під час оголошення вироку

266
Зайцевій стало зле під час оголошення вироку - today.ua
Фото: УНІАН

Олені Зайцевій, якій сьогодні, 26 лютого, оголошують вирок у справі про харківську ДТП, в результаті якої загинули шість осіб, стало зле у судовій залі.

Фігурантці справи про ДТП на вулиці Сумській у Харкові стало зле в процесі зачитування вироку, та її вивели із зали суду.

Як відомо, сьогодні, 26 лютого, Олені Зайцевій і Геннадію Дронову оголошують вирок суду. Українське видання веде трансляцію із судової зали. Суддя Віктор Попрас почав оголошення вироку з 14.00.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумської і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

Нагадаємо, раніше обвинувачена в смертельній ДТП у центрі Харкова, водій автомобіля Lexus, Олена Зайцева під час виступу в судових дебатах заявила, що визнає свою провину, а також що ніколи більше не сяде за кермо авто.

загрузка...