Зайцева оскаржить вирок суду

Зайцева оскаржить вирок суду - today.ua
Loading...

Засуджена за смертельне ДТП у Харкові Олена Зайцева має намір оскаржити свій вирок. Нагадаємо, винуватиця кривавого ДТП у Харкові 18 жовтня  2017 року, в якому загинуло п’ять осіб, Олена Зайцева, засуджена 26 лютого 2019 року до 10 років позбавлення волі.

Журналіст Тетяна Доцяк на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомила, що Олені Зайцевій незрозуміла ступінь її провини, і за які саме дії вона отримала 10 років. Також Зайцевій незрозуміло, на який сигнал світлофора вона виїхала на перехрестя — жовтий або червоний.

За інформацією журналістки, в апеляції обвинувачена Зайцева має намір пред’явити наступне:

 • Зайцева впевнена, що закінчувала проїзд перехрестя, як того вимагають Правила дорожнього руху, а саме — не вдаючись до екстреного гальмування, рухалася далі для збереження безпеки дорожнього руху.
 • Зайцева також впевнена: якби не Дронов, то вона б проскочила.
  Після удару автомобілів діяла непереборна сила.
  Винна тільки в перевищенні швидкості.
 • Зайцевій незрозуміло: вона зіткнулася з Дроновым або він сам у неї врізався і завадив завершити безпечний маневр. Хоча вона впевнена, що все ж з її боку був безпечний маневр на перехресті.
 • Ступінь вини своєї і Дронова Зайцева оцінює: 70 — Дронов і 30 — вона.
 • Зайцева просить скасувати вирок. Новий вирок призначити до 5 років позбавлення волі і відпустити "умовно".
 • Цивільні позови розділити також 70 на 30.
 • Зайцевій незрозуміло, на який сигнал світлофора виїхав Дронов. Дронов нібито "наздоганяв" Зайцеву. Обвинувачена вважає, що Дронову також безпідставно призначено суворе покарання.

Доцяк повідомляє, що Олена Зайцева продовжує читати матеріали кримінальної справи. Цим вона може порушувати право Дронова на оскарження. Адже учасника два, і поки Зайцева читає, Дронов чекає.

Нагадаємо, 4 квітня 2019 року справу Олени Зайцевої та Геннадія Дронова було повернуто в суд першої інстанції для ознайомлення обвинуваченої з матеріалами кримінального провадження. Як з’ясувалося, Олена Зайцева ознайомилася з матеріалами кримінального провадження лише частково (тільки з першим томом, а їх 13. – Авт.). Тому суддя Харківського апеляційного суду Володимир Протасов прийняв рішення повернути матеріали кримінального провадження для ознайомлення в повному обсязі.

ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...
Листя салату і гриби: Волочкова нічого не їсть, фото виснаженої балерини потрапили у мережу
Анастасія Волочкова практично тане на очах. Судячи з нових знімків, від балерини скоро нічого не залишиться. Сьогодні в мережі з’явилося фото продуктового кошика Волочкової. Як...
Серіал “Свати” покинув ще один головний герой
Анатолій Васильєв, який зіграв у серіалі “Свати” Юрія Ковальова, вже давно перестав зніматися у відомому серіалі. В інтернеті з’являлася інформація, що таке рішення народного улюбленця...
Анастасія Заворотнюк вийшла на зв’язок: російська телеведуча розповіла про стан хворої актриси
Анастасія Заворотнюк знаходиться зараз у клініці, а навколо її персони з’являється все більше чуток про її нинішнє самопочуття. Друг сім’ї, наближений до чоловіка Анастасії Заворотнюк,...