Загострення конфлікту в Нагірному Карабаху: Вірменія звинуватила Туреччину і Азербайджан в геноциді

Загострена ситуація в Нагірному Карабаху, за який Вірменія з Азербайджаном вступили в боротьбу, загострюється ще більше. Обидві сторони повідомляють про втрати серед військових і мирних жителів, а МЗС Вірменії навіть виступило із заявою про те, що Туреччина підтримує азербайджанську сторону "для вчинення актів геноциду на Південному Кавказі, як і століття тому".

Загострення конфлікту в Нагірному Карабаху: Вірменія звинуватила Туреччину і Азербайджан в геноциді - today.ua

"Геноцид турецько-азербайджанського союзу являє собою серйозну загрозу для народів регіону", - йдеться в заяві дипломатичного відомства Вірменії.

У Вірменії заявили, що турецькі військові фахівці б'ються пліч-о-пліч з Азербайджаном, який використовує турецьку зброю, в тому числі БПЛА і бойові літаки. Крім того, Туреччина нібито вербує і переправляє в Азербайджан іноземних бойовиків-терористів. Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган в свою чергу заявив, що Вірменії пора закінчувати з "окупацією території Азербайджану".Загострення конфлікту в Нагірному Карабаху: Вірменія звинуватила Туреччину і Азербайджан в геноциді

"Азербайджан чекав 30 років для вирішення цієї проблеми, тепер він робить це самостійно. Негайне звільнення Вірменією окупованих земель Азербайджану відкриє шлях для встановлення миру і стабільності в регіоні. Криза в регіоні, що почалася з окупації Нагірного Карабаху, повинна закінчитися", - підкреслив Ердоган.

Раніше повідомлялося, скільки людей постраждали в результаті військового конфлікту між Азербайджаном і Вірменією, розпочатого 27 вересня.

ДЖЕРЕЛОantikor.com.ua