“Заберуть у людей останні гроші“: Ляшко різко розкритикував новий закон про гральний бізнес

У вівторок, 14 липня, Верховна рада прийняла доленосний закон про легалізацію грального бізнесу в країні. Не всі нардепи підтримали скандальний законопроект. Зокрема, серед противників ігрових автоматів, покеру і лотерей виявився екс-нардеп Олег Ляшко. Своє ставлення до цього закону він висловив на своїй сторінці в Facebook.

“Заберуть у людей останні гроші“: Ляшко різко розкритикував новий закон про гральний бізнес - today.ua

"Замість того, щоб підвищувати зарплати і допомагати тим, хто втратив роботу, вони хочуть забрати у людей останні гроші...Країною керують грабіжники! Я відміню цей клятий закон, як і закон про землю та іншу дурню, яку вони прийняли", - різко звернувся Ляшко до нинішнього уряду.

Сьогодні в залі Верховної Ради 248 нардепів проголосували «За» прийняття законопроекту №2285-д. Тепер кожен українець може абсолютно законно робити ставки і грати в покер на гроші, в тому числі і онлайн. В п'ятизіркових готелях і в спеціальних гральних заміських комплексах планується відкрити легальні казино, доходи від яких будуть спрямовані на підтримку медицини, спорту і культури.

Сферу азартних ігор відтепер буде регулювати Комісія з розвитку і регулювання азартних ігор, яка підпорядковується Кабміну.

Також повідомлялося, що в 3, 4, 5–ти зіркових готелях та на іподромі легально запрацюють букмекерські контори.