“За пару тисяч можуть і вбити“: ПриватБанк потрапив у гучний скандал

ПриватБанк опинився в епіцентрі нового скандалу. На цей раз банк вчасно не закрив карту своєї клієнтки, коли вона про це попросила, у результаті чого жінці нарахували борг з відсотками, який вона тепер у терміновому порядку повинна сплатити. Обурена клієнтка залишила негативний відгук на порталі Мінфін.

“За пару тисяч можуть і вбити“: ПриватБанк потрапив у гучний скандал - today.ua

У своїй претензії жінка пояснила, що два роки тому зробила кредитку для того, щоб використати її лише один раз. Після цього, через пару місяців, вона попросила банк закрити її карту, з урахуванням того, що на ній не було заборгованостей.

Коли через рік жінка вирішила знову скористатися кредиткою, то по випадковості перевищила кредитний ліміт, який вона навіть не просила їй відкрити. Як виявилось, банк не закривав картку, а за час, коли нею не користувалися, жінці нарахували борг у розмірі 200 гривень.

“За пару тисяч можуть і вбити“: ПриватБанк потрапив у гучний скандал

Коли клієнтка ПриватБанку звернулася за допомогою в службу підтримки, з нею розмовляли дуже по-хамськи, після чого жінка заявила, що клієнтоорієнтованість у фінустанови на найнижчому рівні, і що якщо вони здіймають такий галас за 200 гривень, то за пару тисяч можуть і вбити, мабуть.

У відповідь на відгук співробітник банку відповів, що банк розгляне випадок клієнтки і постарається їй допомогти.

“За пару тисяч можуть і вбити“: ПриватБанк потрапив у гучний скандал

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк закрив депозитну картку клієнтові без пояснення причини. Всі його рахунки заблоковані і він може отримати свої гроші назад тільки через суд.