З’явилися нові деталі у справі про вбивство екс-депутата Держдуми Вороненкова

276
З'явилися нові деталі у справі про вбивство екс-депутата Держдуми Вороненкова - today.ua
Фото: apostrophe.ua

Російська опозиціонерка Ольга Курносова заявила, що у справі про викрадення в Москві кримінального авторитета Юрія Василенка, якого вважають одним з організаторів вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, існує дві версії.

“Найбільш ймовірна версія – це те, що зачищають свідків. Хоча тут є розвилка, або хтось вийшов на Василенка, хто хоче отримати від нього інформацію щодо вбивства Вороненкова, або це люди замовника вбивства, який хоче обрубати усі кінці”, – вважає російська опозиціонерка.

За словами Курносової, в Росії розгорнулася війна між спецслужбами ФСБ, МВС, СЗР та Росгвардією.

Російська опозиціонерка вважає, що у даній ситуації може бути замішаний і генерал ФСБ Олег Феоктистов, якого російський опозиційний політик Ілля Пономарьов вважає замовником вбивства Вороненкова.

Курносова повідомила, що стало відомо про те, що одного з фігурантів справи “Трьох китів” Дениса Сугробова, яку розслідував екс-депутат Держдуми Вороненков, перевели з колонії суворого режиму до Рязанської колонії для правоохоронців. Ходять чутки про те, що його можуть звільнити умовно-достроково.

“…У Дениса Вороненкова могли залишитися впливові друзі, які теж хочуть отримати більше інформації про його вбивство”, – підкреслила Курносова.

Раніше вдова колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова Марія Максакова назвала ім’я можливого замовника вбивства чоловіка, якого розстріляли у березні 2017-го.

Нагадаємо, депутати російської Держдуми заявили, що Україна перетворилася на “терористичну державу”, правителі якого “заплямовані кров’ю”.

загрузка...