“З мене вийшла чудова повія“: Слава Камінська вразила новим амплуа напередодні Дня закоханих

Слава Камінська наполегливо розвиває кар'єру і пробує себе в нових амплуа. Якщо з роллю артистки на сцені вона вже давно звиклась, то в ролі актриси Слава поки ще дебютантка, але цілком успішна. 13 лютого в український прокат виходить комедія "Гола правда", в якій учасниця "НеАнгелів" зіграла повію. За словами зірки, вона сама не очікувала, що так вживеться в роль зіграє на високому рівні. Своїми враженнями про зйомки і відвертим фото Камінська поділилася на сторінці в Instagram.

“З мене вийшла чудова повія“: Слава Камінська вразила новим амплуа напередодні Дня закоханих  - today.ua

Слава задоволена не тільки своєю роботою в комедії, але і в цілому картиною. За останні кілька років в прокаті з'являється все більше вітчизняного кіно і зірки шоу-бізнесу пробують себе в ролі акторів. Оля Полякова, Даша Астаф'єва, і тепер ще й Слава Камінська увійдуть в історію не тільки як талановиті виконавці, але і актриси.

"Можливо я не можу об'єктивно оцінювати фільм, так як я в ньому знімалася, але мені дуже прям несподівано сильно сподобалося. З мене вийшла чудова повія. Може варто замислитися? Моя героїня - ходяча і сидяча хохма. Дуже раджу) з 13 лютого в кінотеатрах у відкритому доступі. Після перегляду я зрозуміла, що українському кіно таки БУТИ! Комедії взагалі знімати важко, але у нас вийшло! Одеса як завжди рулить PS: Спасибі всім, хто в цьому брав участь!", - написала Слава Камінська.

“З мене вийшла чудова повія“: Слава Камінська вразила новим амплуа напередодні Дня закоханих

У коментарях під цим пікантним фото фолловери почали "засипати" Славу компліментами, розхвалюючи її талант. Багато хто з нетерпінням хоче подивитися прем'єру фільму, в якому до того ж грають й інші зірки українського шоу-бізнесу: Андрій Джеджула, Ксенія Мішина, Дмитро Ступка.

"Славочка, це було круто. Ти впоралася на всі 100%", "Жінка, не перестаєш дивувати! Твоїм талантам немає кордонів", Здорово! Хочу дивитися!", "Аж не терпиться швидше подивитися!", "Красива жінка , яка може посміятися над собою, відмінне почуття гумору , яке в нашому житті відіграє величезну роль", - написали коментатори.

Раніше в мережі заговорили про новий роман Слави Камінської з відомим актором Павлом Вишняковим, з яким вони нібито разом відпочивали на Балі після Нового року.